Działamy od 1998 roku!

Zaufaj profesjonalistom

W naszych systemach pracuje aktywnie nawet kilkaset tysięcy użytkowników. Posiadamy wdrożony certyfikat systemu jakości ISO 27001, status partnera Google oraz NASK, a także prestiżowy certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play. Wysoką jakość naszych usług potwierdza również kilkaset współpracujących z nami firm.

Działamy Fair

Posiadamy certyfikat Fair Play, który jest przyznawany firmom, stosującym szereg zasad etycznego postępowania w relacjach z klientami, pracownikami oraz społecznością lokalną. Jesteśmy zgranym zespołem, który postępuje zgodnie z prawem i normami społecznymi.

20 lat doświadczeń

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm z różnorodnych branż w zakresie usług informatycznych oraz programistycznych.  W szczególności jest to budowa i wdrażanie systemów zintegrowanych dla przedsiębiorstw.

Zgrany i wykwalifikowany zespół

Zatrudniamy najlepszych specjalistów: zaufanych adminów, doświadczonych programistów i profesjonalnych konsultantów. Zarządzamy klastrami serwerów zapewniającymi ciągłość działania i bezpieczeństwo.

Tworzymy własne systemy

Rozwijamy własną linię oprogramowania dla biznesu - Wizja.ERP. Dostosowujemy i wdrażamy również dedykowane systemy dla klientów, którzy wymagają elastycznego rozwiązania bez kompromisów jakościowych.

20

Lat doświadczenia

WizjaNet Sp. z o. o. działa od 1998r. Zajmujemy się m.in. kompleksową obsługą firm w zakresie usług informatycznych oraz programistycznych.

1700+
użytkowników systemów biznesowych
350tys.+
wprowadzonych dokumentów
360tys.+
wykonanych kalkulacji
130mln+
zarejestrowanych operacji
systemy@wizja.net Dział wsparcia: +48 33 496 30 03