Wyjątkowa technologia dla wsparcia Twojego biznesu - Wizja.ERP

Obsługa

System Wizja.ERP został tak stworzony, żeby podstawowa obsługa odbywała się poprzez interfejs WWW. Interfejs ten jest bardzo rozbudowany i bardzo ściśle dostosowany do specyficznej przeglądarki internetowej. W podstawowej funkcjonalności pozwala on na pełne zastosowania zdalnej pracy i zdalnego dostępu do określonych informacji oraz funkcjonalności.

Zarządzanie

Technologia zastosowana w systemie Wizja.ERP jest przyjazna zarówno dla osób administrujących systemem w firmie, jak również dla standardowych użytkowników. Administratorom pozwala na zdalną obsługę systemu. Użytkownicy są pewni, że zawsze pracują na najnowszej wersji programu, a poprawki czy zmiany są realizowane bez przestojów ich pracy.

Działanie

System jest stworzony w technologii Java co pozwala na uruchomienie go na praktycznie dowolnym systemie operacyjnym - Windows, Linux czy MacOS. Do optymalnej pracy systemu ERP najlepszym rozwiązaniem jest dedykowany serwer oparty o system operacyjny Linux oraz bazę danych PostgreSQL. Pozwala to uniknąć dodatkowych kosztów licencyjnych serwera. Istnieje możliwość instalacji systemu na serwerach Microsoft Server oraz na bazach danych Microsoft SQL zgodnie z wymaganiami klienta.

Udogodnienia

Wizja.ERP jest systemem wykorzystującym powszechne technologie informatyczne. Raporty tworzone są w formacie PDF oraz Excel. Wszelkie wyniki filtrowania i list mogą być eksportowane do formatu Excela czy Worda. System współpracuje z narzędziami takimi jak MS Outlook.

360 tys.+ tys.+

Wykonanych kalkulacji

635 tys.+ tys.+

Zleceń produkcji

1 mln+ mln+

Kontaktów i zadań

systemy@wizja.net Dział wsparcia: +48 33 496 30 03