System Wizja.ERP to platforma, która służy do szybkiego tworzenia rozbudowanych systemów kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem

Platforma systemu

Platforma ta skonstruowana jest w taki sposób, że większość zmian systemu można wykonać na etapie wdrożenia, a nie na etapie programowania systemu. Pozwala to na ograniczenie kosztów oraz szybsze zbudowanie precyzyjnie zgranego z organizacją systemu.

Historia zmian

Platforma Wizja.ERP pozwala na rejestrowanie danych jedynie przyrostowo. Oznacza, to że każda wprowadzona zmiana w systemie nie powoduje usunięcia poprzednich zapisów. Dostępna jest zawsze pełna historia zmian wszystkich pól każdego obiektu.

Struktury danych

Podstawowym elementem systemu są definiowalne struktury danych, gdzie w szybki sposób można zbudować dowolnie definiowany zbiór danych, np.:

  • dla kontrahenta spis jego oddziałów,
  • dla zamówienia dodatkowe warunki realizacji,
  • dla faktury informacje o prowizjach dla pracowników.

Wszystkie struktury mogą być powiązane ze sobą relacjami, co przy przeglądaniu pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy poszczególnymi obiektami w systemie.

Bezpieczeństwo i uprawnienia

Platforma systemu jest bardzo bezpieczna dzięki rozbudowanemu systemowi uprawnień. Uprawnienia można również definiować na wielu poziomach, nawet na poziomie poszczególnych cech struktur, np. użytkownik może zobaczyć składniki oferty, ale już nie może zobaczyć cen lub np. można definiować, którzy użytkownicy mogą pole rabat przeglądać czy modyfikować.

350 tys.+ tys.+

Wprowadzonych dokumentów

360 tys.+ tys.+

Wykonanych kalkulacji

1 mln+ mln+

Kontaktów i zadań

systemy@wizja.net Dział wsparcia: +48 33 496 30 03